تبلیغات
Everything - درباره بابیلون۶ و سریال آن:
Everything

 

کسانیکه کرک بابیلون میخواهند بشتابند!(البته بابیلون6):

اینم یک ترفند رجیستری برای بابیلون:

برای کرک کردن بابیلون ابتدا در رجستری ویندوز به آدرس زیر روید : HKEY_LOCAL_MACHIN/SOFTWARE/Babylon/Babylon Client ودر سمت راست گزینه info را یافته و حذف(delete) کنید ( اگرinfo را پیدا نکردید یا نبود اشکالی ندارد ). حال به آدرس زیر بروید : HKEY_CLASSES_ROOT/Prod.cap و prod.cap را حذف(delete) کنید . حال برای عدم آپدیت شدن خودکار در configuration بابیلون به تب connection بروید و علامت Enable online update را بردارید حال در قسمت Proxy setting گزینه proxy /Firewall server connection through را انتخاب و در قسمت proxy server عبارت 2.3.bla.bla و در قسمت port نیز شماره 1111 را تایپ کنید . حال کامپیوترتان را reset کرده و بعد از بالا آمدن در قسمت Enter License در جلوی Registered to عبارت ANDR-NET ودر جلوی جلوی License Code عبارت E9FECEA9D3D8DBD342039404 را تایپ کنید . حال کامپیوترتان را reset کرده و بعد از بالا آمدن حالشو ببرید .ضمنا این روش در همه نسخه های بابیلون جواب میدهد .( خداییش حال کردید )

البته من این ترفند رو از سایت پی سی دانلود برداشته ام. (اینم از ذکر منبع!)

توجه برای تازه کارها: برای رفتن به رجیستری، از منوی استارت گزینه Run را انتخاب و regedit

را بزنید.

 

درضمن اینم یک سریال که برای من کارکرد والان دارم کلی حال میکنم!

 

Username: :Mary Lundberg

Serial Number:CPN49Y24TAK5PKFF579BBXNDJYA7430

 

جزئیات بیشتر درمورد بابیلون6 و دیکشنری های آنرا به سایت پی سی دانلود واگذار میکنم. شما میتوانید با رفتن به این سایت و رفتن به زیرشاخه فرهنگ لغت(نواربزار آبی سمت راست صفحه) میتوانید به بابیلون6، دیکشنری های آن

و همچنین در قسمت پائینتر(قسمت نظرات) میتوانید به سریالهای مختلف و انواع و اقسام روشها و ترفندها!! برای بابیلون6 دسترسی پیدا کنید.

 

 

 

 
طبقه بندی: عمومی، 


نوشته شده در تاريخ دوشنبه 27 شهریور 1385 توسط Hamidreza


درباره وبلاگ
جستجو
آرشيو مطالب
آخرين مطالب
نويسندگان
موضوعات
نظر سنجي
پيوند ها
پيوندهاي روزانه
آمار سايت